Tento web má jen informativní charakter! Autor na tomto ani žádném jiném serveru nenabádá k užívání jakýchkoliv zakázaných podpůrných přípravků.

Leden 2008

spalovace

1. ledna 2008 v 20:06 suplementy
???

sacharidy

1. ledna 2008 v 20:02 suplementy
???

proteiny

1. ledna 2008 v 19:53 suplementy
0-100%

creatine

1. ledna 2008 v 19:50 suplementy
monohydrate

aminokyseliny

1. ledna 2008 v 19:47 suplementy
Metionin
Taurin
Fenilalanin
Cystein
Arginin
Ornithin

jine latky

1. ledna 2008 v 18:25 jine latky
latky ktere nejsou v seznamu..

cyklus

1. ledna 2008 v 18:24 kury
napr.:
tejden 1-4 30mg dianabolu / denne
tejden 1 1000mg testosteron enathate
tejden 2-12 500mg test-E
tejden 1-11 deca-durabolin

tejden 13 HCG 1500
tejden 12-16 nolvadex 20 mg / denne
tejden 14 clomid 100mg / denne
tejden 15-16 clomid 50mg / denne

kombinace injekcni/oralni

1. ledna 2008 v 18:21 davkovani
zde piste davkovani ruznych latek..

oralni

1. ledna 2008 v 18:20 davkovani
zde piste davkovani ruznych latek..

injekcni

1. ledna 2008 v 18:19 davkovani
zde piste davkovani ruznych latek..

popis propionat

1. ledna 2008 v 16:07 testosteron propionat
Testosteronpropionat je po cipionatu a enantatu třetím injekčním testosteronem. Hlavní rozdíl mezi propionatem, cipionatem a enantatem spočívá v době trvání účinku. V porovnání s depotní charakter vykazujícím a relativně dlouho působícím enantatem a cipionatem účinkuje propionat výrazně kratší dobu. Testosteronpropionat vykazuje účinek v délce trvání 1-2 dny. Pokud by někdo argumentoval, že v případě propionatu se jedná pouze o rychleji účinný testosteron, který musí být častěji injekčně aplikován, jde v jeho případě o zlehčování celé záležitosti. Testosteronpropionat vykazuje silný androgenní účinek, stejně jako enantat a cipionat. Znatelný rozdíl však představuje skutečnost, že propionat zadržuje mnohem méně vody a vyvolává tak výrazně nižší retenci vody. Účinek propionatu přichází velmi rychle, již po jednom až dvou dnech.
Ačkoliv jsou vedlejší účinky propionatu podobného rázu jako u enantatu a cipionatu, objevují se mnohem řidčeji. Avšak při odpovídajících předpokladech a velmi vysokých dávkách může docházet k výskytu známých, androgenně podmíněných vedlejších účinků jako akné, zvýšené padání vlasů, nadměrné ochlupení a prohloubení hlasu. Muži i ženy se často setkávají se zesíleným libidem. I přes vysokou míru aromatizace propionatu na estrogeny se gynekomastie nevyskytuje tak často jako u jiných testosteronů. To samé platí i pro zadržování vody, protože retence elektrolytů a vody je méně výrazná. Propionát ovlivňuje osu hypotalamus-hypofýza-varlata a potlačuje tím endogenní produkci hormonů. Toxický vliv na játra se považuje za minimální, takže poškození jater není pravděpodobné (viz také testosteronenantat).


popis enanthate

1. ledna 2008 v 15:56 testosteron enathat (Testosteron depot)
Jedná se o dva podobné testosterony. Hlavní rozdíl je v tom, že enantat je snadno dostupný v Evropě, zatímco cipionat v USA. V Evropě je testosteron enantat považován co se týče budování svalové hmoty za "King of the road", absolutní jedničku. Enantat i cipionat vykazuje silný androgenní a anabolický účinek. Častým problémem je retence vody, spojená s jejich užíváním (cipionat pravděpodobně zadržuje ještě větší množství vody než enantat). Na játra sice působí jen mírně toxicky, zato vyvolává výraznou redukci endogenní produkce testosteronu, proto by neměl být užíván dlouhodobě. Jsou však i takoví kulturisté, kteří zůstávají "pod parou" po celý rok. V tréninku dochází nejen k velkému nárůstu agresivity, ale často i k enormnímu napumpování (někteří kulturisté mluví o napumpování nohou i při chůzi do schodů).

popis organon

1. ledna 2008 v 15:51 organon (sustanon)
Sustanon je velmi populární steroid. Uživatelé si jej vysoce cení, neboť ve srovnání s ostatními testosteronovými preparáty nabízí několik výhod. Jedná se o směs čtyř různých esterů testosteronu, které na základě dobře sladěného složení vykazují synergistický efekt. Účinek čtyř esterů se časově doplňuje, takže sustanon začíná působit velmi rychle a zůstává v těle aktivní po dobu několika týdnů (2-3). Sustanon vykazuje výrazný androgenní efekt, který se spojuje se silně anabolickými komponenty. Sustanon potlačuje endogenní produkci testosteronu. U žen nelze příjem depotního testosteronu doporučit, poněvadž silně zvyšuje hladinu androgenů a výsledkem by mohly být virilizační příznaky. S ohledem na individuální předpoklady a dávkování může uživatel registrovat běžné, androgenně podmíněné vedlejší účinky jako akné, agresivita, nadměrná sexuální stimulace, mastná pleť, zvýšené padání vlasů a snížená vlastní produkce hormonů. Retence vody a gynekomastie se u sustanonu "drží v rozumných mezích", resp. není tak častá a výrazná. Při velmi vysokém dávkování však může dojít ke zvýšení jaterních hodnot, které se po vysazení preparátu běžně samy normalizují.
Dávkování: 500-1250 mg týdně (2-5 injekcí)
Praxe: klasický objemový přípravek, který se dá využít i v dietě, kdy potřebujete vysokou hladinu testosteronu k udržení stávající svaloviny při nedostatečném příjmu živin. Jinak vedlejší účinky jsou minimální, při středních dávkách nedochází ke zvýšení jaterních hodnot. Místo aplikace se musí střídat, olejová substance zůstavá v místě aplikace několik týdnů.


popis metenolon

1. ledna 2008 v 15:41 metenolon enantat (Primobolan depot)
Depotní forma primobolanu je aplikována intramuskulárně, zatímco primobolan tablety se podávájí orálně. Rozhodující diferenciace však tkví v rozdílném chemickém složení. Primobolan tablety jsou acetátovou formou účinné látky metenolonu, zatímco injekce jsou ve formě enantátu. Pro kulturisty představuje vlastně enantát déle účinnou formu primobolanu.
Vedlejší účinky primobolanu depot jsou minimální a u zvlášť citlivých jedinců se na základě zbytkového androgenního účinku projevují lehkým akné, prohloubením hlasu nebo zesílením růstu vlasů a chlupů. Stejně jako orální forma má primobolan depot jen nepatrný vliv na jaterní hodnoty, takže jejich zvýšení je krajně nepravděpodobné. Tlak krve, hladina cholesterolu, HDL- a LDL-hodnoty zůstavají, stejně jako u orální formy. Primobolan depot je vůbec nejbezpečnějším injekčním steroidem. K omezení endogenní produkce testosteronu dochází teprve při velmi vysokém dávkování a dlouhodobé aplikaci.
Dávkování: min. 300 mg týdně (3 injekce)
Praxe: výborný steroid, zvláště do diety, neb i při nízkém kalorickém příjmu velice dobře pracuje a staví hmotu. Nezavodní Vás, přírůstky jsou sice pomalejší, ale čistě, bez vody, zůstanou na Vás i po kůře.

popis stanozol

1. ledna 2008 v 15:37 stanozol (Winstrol depot)
Tento steroid se vyskytuje jak v orální, tak v injekční formě. U kulturistů je oblíben pro jeho schopnost zvyšovat sílu, tvrdost a hustotu svalů. Další výhodou je nízká úroveň vedlejších účinků a dobrá účinnost již při nízkých dávkách.
STANAZOLOL
Obchodní název je Winstrol. Tablety jsou 17-alfalykovány, je nanejvýš nepravděpodobné, že by se při "First-Pass" část účinné látky v játrech inaktivovala. Jelikož firma Winthrop produkci stanozololu celosvětově zastavila, existuje originál stanozolol v orální formě pouze od firmy Zambon.
STANAZOLOL DEPOT
Zvláštností injekčního Winstrolu depot je skutečnost, že účinná látka není rozpuštěna v oleji jako u většiny steroidů, nýbrž ve vodě. Účinnou látku stanozolol lze považovat za potomka dihydrotestosteronu. Winstrol Depot tím pádem nearomatizuje na estrogeny a retenci vody vyvolává pouze v ojedinělých případech. Nejeden hluboký ženský hlas je spojen s příjmem Winstrolu depot. Ostatní, androgenně nepodmíněné vedlejší účinky se mohou projevit u mužů i žen, a to ve formě bolestí hlavy, křečí, změn v HDL- a LDL-hodnotách a vyjímečně i zvýšeným krevním tlakem. Možnost poškození jater se u injekční formy Winstrolu považuje za velmi nepravděpodobnou, při vysokých dávkách se však mohou zvýšit jaterní hodnoty. Jelikož je winstrol depot rozpouštěn ve vodě, působí injekce ve srovnání s olejovými roztoky zpravidla nepříjemněji, resp. lehce bolestivě.
Pokud by vám někdo nabízel stanozolol pod názvem Stromba, tak se bude jednat o falzifikát. Nejlepší je sehnat si injekční Winstrol depot (nazývaný mlíko). Jedná se o 3 ampule po 50 mg balených v krabičce. V každé ampuli by na dně mělo být usazeno hodně bílé homogenní hmoty. Před použitím je potřeba důkladně protřepat. Dávkování se pohybuje v rozmezí 100 - 300 mg (injekčně), u tablet 16 - 30 mg.


popis clomid

1. ledna 2008 v 15:11 antiestrogen (tamoxifen, clomid)
Pod obchodním názvem je tato látka velmi dobře známa jako Nolvadex. Tento prostředek stojí trochu mimo řadu, protože se nejedná o anabolicko androgenní steroid. Nolvadex patří do skupiny pohlavních hormonů a je označován jako tzv. antiestrogen. Normálně se používá při léčbě rakoviny prsů žen. Nolvadex může zvrátit stávající růstový proces chorobné tkáně a předcházet vzniku nového růstu. Růst určité tkáně je aktivován mimo jiné i tělu vlastním hormonem estrogenem. A to se týká především prsních žláz mužů i žen, neboť se zde vyskytuje velký počet estrogenních receptorů, které přicházejí do styku s estrogeny, nalézajícími se v krvi. Je-li hladina estrogenů nezvykle vysoká, může docházet k nežádoucímu růstu prsních žláz. To se však zdravých žen a především mužů netýká. Antiestrogen nolvadex blokuje estrogenní receptory v postižených tělesných tkáních a zabraňuje tak spojení receptorů a estrogenů. Nolvadex nepotlačuje aromatizaci, nýbrž je výhradně estrogenním antagonistou. Z toho je jasné k čemu v kulturistice nolvadex slouží - k zabránění vzniku gynekomastie. Problémem je, že po vysazení může dojít k silnému rebound-efektu, kdy nolvadex přestane blokovat estrogenní receptory a estrogeny nahromaděné v těle zaberou. Proto je vhodné nolvadex kombinovat s provironem, který již od prvopočátku zabraňuje aromatizaci steroidů. Další nepříjemností je fakt, že nolvadex může snižovat účinnost s ním podávaných steroidů, proto je vhodné používat jej pouze se silně androgenními steroidy jako jsou testosteron, oxymetholon a podobně. Zcela vyjímečným, zato však velmi vážným problémem nolvadexu je skutečnost, že v určitých případech hladinu estrogenů nesníží, ale naopak ji může zvýšit. Místo redukování produkce estrogenů dochází k její stimulaci a místo role estrogenního antagonisty (protihráč estrogenů) může působit jako agonista (spoluhráč, pomocník). Z dosud neznámých důvodů se v některých případech silně zvýší produkce DHEA (dehydroepiandrosteronu), pocházejícího z nadledvin. Jelikož je DHEA steroidový předchůdce při produkci periferního estrogenu (a testosteronu), narůstá hladina estrogenů, takže tento účinek tamoxifenu zastíní jeho vázání na centrální receptory. Nolvadex má přímý vliv na hypotalamus, přičemž prostřednictvím zvýšeného vylučování gonadotropinu podporuje produkci testosteronu ve varlatech. V ojedinělých případech se mohou vyskytnout nevolnosti, zvracení, návaly horkosti a poruchy zraku. U žen může docházet k poruchám menstruace, které se projevují slabším krvácením nebo jeho absencí. Kromě toho by ženy neměly v průběhu aplikace nolvadexu otěhotnět. Důležitý je i fakt, že současně s nolvadexem nesmí být podávány antikoncepční pilulky, neboť antiestrogenní nolvadex a estrogen obsahující pilulky se navzájem negativně ovlivňují.

popis hcg

1. ledna 2008 v 15:07 hcg (Pregnyl)
CHORIONGONADOTROPIN Humane Choriongonadotropin, zpravidla krátce nazývaný HCG, nepatří mezi anabolicko androgenní steroidy. Jedná se o přírodní proteinový hormon, který produkuje placenta těhotné ženy. HCG se v placentě začíná tvořit bezprostředně po nidaci (zachycení oplodněného vajíčka v děložní sliznici). Vykazuje luteinizační schopnosti a částečně odpovídá luteinizačnímu hormonu (LH), tvořenému v předním laloku hypofýzy. V prvních 6-8 týdnech těhotenství umožňuje HCG další produkci estrogenů a gestagenů ve žlutém tělísku. Potom následuje produkce obou hormonů v samotné placentě. HCG se získává z moči těhotných žen, neboť z krve přechází do moči prostřednictvím ledvin v nezměněném stavu. U žen umožňuje injekčně aplikovaný HCG ovulaci, poněvadž se uplatňuje v poslední fázi zrání vajíčka a podporuje jeho uvolnění. Dále napomáhá při produkci estrogenů a tvorbě žlutého tělíska. Obzvláště však sportovce na HCG zajímá skutečnost, že exogenní (injekčně aplikovaný) HCG má téměř stejné vlastnosti jako luteinizační hormon, produkovaný hypofýzou. U mužů stimuluje luteinizační hormon Leydigovy buňky ve varlatech a povzbuzuje jejich produkci androgenních hormonů (testosteron). Aplikace HCG, rychle a dostatečně zvýší produkci testosteronu ve varlatech. V případě atrofie varlat, napomáhá HCG návratu do původního stavu, resp. velikosti. HCG sice stimuluje vlastní produkci testosteronu, nevyvolá však znovuobnovení osy hypotalamus-hypofýza-varlata. Hypotalamus a hypofýza se po dlouhodobém působení steroidů nalézají v potlačeném stavu a zůstávají v něm i během aplikace HCG. Tělu vlastní testosteron, jehož produkci stimuluje exogenní příjem HCG, totiž omezuje endogenní produkci LH. Po ukončení přísunu HCG tedy musí atlet přesto projít onou obnovovací fází. U HCG se mohou objevit částečně podobné vedlejší účinky jako u injekčního testosteronu. Se zvýšenou hladinou testosteronu roste i hladina estrogenů, což může vyvolat gynekomastii. Ta se u mužů projevuje růstem prsů, popř. zesílením již existujícího růstu prsů. Muži se dále zmiňují o častých erekcích a zvýšeném sexuálním zájmu. Při vysokém dávkování se může dostavit akné a zadržování minerálních látek a vody. Především poslední bod si zaslouží pozornost, neboť retence vody, vyvolaná aplikací HCG, může vést k odulé a zavodněné muskulatuře. Stejně jako anabolické steroidy může i HCG u velmi mladých sportovců vyvolat předčasné ukončení růstu kostí. Také poklesy nálady a zvýšený krevní tlak lze připsat na účet podávání HCG. Velmi zajímavým aspektem, který s sebou přináší zneužití tohoto medikamentu je, že se muži začnou najednou cítit, jako by byli těhotní. Kromě nutkání ke zvracení a ranních nevolností trpí i veškerými symptomy, o kterých běžně mluví gravidní ženy. Před několika lety se dokonce vyskytly spekulace, zda by biologicky aktivní HCG nemohl eventuelně přenášet virus AIDS. Ukázalo se však, že to není v žádném případě možné.